Deweloper Playtech uruchomił Grand Royale

Deweloper Playtech ogłosił premierę Grand Royale – luksusowego studio gier stolikowych na żywo. Grand Royale jest pierwszą tego typu inicjatywą Playtech Live. Celem firmy jest stworzenie ekskluzywnego e-kasyna live nowej generacji, które będzie oferować szeroki wachlarz gier na żywo w jak najbardziej luksusowej otoczce.

Grand Royale zachwyca wyglądem – nowe studia wyglądają jak najprawdziwsze kasynowe wnętrza dla VIP-ów. Playtech Live oferuje swoim licencjobiorcom i graczom najwyższej klasy funkcjonalność oraz możliwość spersonalizowania doświadczeń.

Najnowszy produkt Grand Royale jest skierowany przede wszystkim do klientów VIP. Grand Royale zachwyca nowym, ekskluzywnym i designerskim studio, z którego transmitowane są takie gry jak Playtech Grand Blackjack. W trakcie rozgrywki gracze mają wrażenie przebywania i prowadzenia gry, jakby znajdowali się w prywatnej sali VIP. Ponadto, w ofercie znajdują się nowe gry stolikowe , a Grand Roulette została uaktualniona do gry Mini Prestige Roulette.

Nowiuśkie Grand Royale od Playtech oferuje graczom aż siedem różnych stolików: pięć do gry w Blackjacka, jeden do Baccaratu oraz jeden do Ruletki.

Studio Grand Royale zostało otwarte dla graczy pod koniec lutego 2017 roku. Pełne funkcjonowanie studio rozpoczęło się dopiero po przeniesieniu się dotychczasowych użytkowników do Grand Royale. Niedługo po uruchomieniu studio Playtech odnotował trzydziestoprocentowy wzrost aktywności na nowych stolikach w stosunku do starszych gier.

Shimon Akad, prezes Playtech, skomentował uruchomienie studio Grand Royale: „Mamy do czynienia z najnowszą propozycją studio nowej generacji od Playtech. Uzupełnia to nasz nowy, wiodący na rynku zamysł interfejsu użytkownika, który uruchomiliśmy w czwartym kwartale ubiegłego roku wraz z flagowym produktem HTML5 Roulette oraz innymi grami”.

„Każde z kolejnych doświadczeń, włączając w to Grand Royale, zostało zaprojektowane w taki sposób, by wpasować się w upodobania użytkowników, zmaksymalizować wpływy od użytkowników oraz maksymalnie zwiększyć dywersyfikację istniejącej sieci”.

„Nasz zespół Live pracował niezwykle ciężko nad nowym studio, wystrojem i pokojami, które wkrótce również doczekają się premiery. Grand Royale był pierwszym studio w kolejce i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych kasyn na żywo. Jestem pewien, że operatorzy będą mogli czerpać z niego ogromne korzyści, a gracze znajdą tutaj nie tylko dobrą zabawę, ale i ogromne pieniądze”.