Jungle Spirit: Call of the Wind slot – zapowiedź najnowszej gry od NetEnt

Przygotujcie się na pełną przygód wyprawę do serca nieodkrytej do tej pory dżungli. W pełnym egzotycznej roślinności tropikalnym lesie na rozwiązanie czeka pradawna tajemnica, z którą uporają się tylko najdzielniejsi z dzielnych. Koncern Net Entertainment rozpoczyna kampanię promocyjną najnowszej gry Jungle Spirit: Call of the Wind slot. Firma wypuściła właśnie trailer swojej nowej produkcji.

Pierwsze wrażenie

Jungle Spirit: Call of the Wind slot przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom dzikich zwierząt, dziewiczych plenerów oraz egzotycznej roślinności. Efekty wizualne i dźwiękowe gry sprawią, że poczujecie się jak w sercu tropikalnej dżungli.

Jungle Spirit: Call of the Wild slot to pięciobębnowy, trójrzędowy wideoslot, który posiada dwieście czterdzieści trzy linie, pozwalające na zgarnięcie zwycięskiej kombinacji. W grze zakręcimy symbolami przedstawiającymi faunę zamieszkującą dżunglę. Na bębnach zobaczymy tygrysa, niedźwiedzia, słonia, krokodyla oraz kobrę. Pozostałe symbole stylizowane są na azteckie rzeźby. Za każdym razem, gdy gracz natrafia na funkcję specjalną gry, na ekranie pojawiają się kolorowe, egzotyczne ptaki i świetliste motyle. W tle można dostrzec unikalną roślinność, która powiewa delikatnie na wietrze. Zaawansowane technologicznie efekty 3D sprawiają, że gra staje się jeszcze bardziej realistyczna.

Rozgrywka

Jungle Spirit: Call of the Wild slot posiada szereg dodatkowych funkcji, wśród których znajdują się Free Spiny, symbole Wild, Symbol Expansion oraz Butterfly Boost. Standardowa gra oferuje 243 linie wygrywające, jednak w trakcie rund darmowych aktywowany jest dodatkowy, czwarty rząd, dzięki czemu ilość linii zwiększa się aż do 1024!

W momencie uruchomienia rundy dodatkowej gracz może wybrać ekstra kolumnę z różnymi zwierzętami oraz darmowymi spinami z nimi związanymi.

Kolejną dodatkową cechą gry jest możliwość zaprogramowania gry w taki sposób, by dostawać częstsze, ale mniejsze wygrane lub rzadsze, ale zdecydowanie bardziej imponujące zwycięstwa.

Jungle Spirit: Call of the Wind premiera

Spodobała Wam się nadchodząca propozycja od Net Entertainment? Weźcie swoje kalendarze i zakreślcie datę jej premiery! Jungle Spirit: Call of the Wind slot oficjalnie wejdzie na rynek 21 marca 2017 roku. Do oficjalnej premiery jest jeszcze trochę czasu, warto jednak czekać!