Marcowe premiery w Microgaming – Pollen Party slot, Emperor Of The Sea slot oraz The Heat Is On slot już wkrótce online!

Kultowy producent oprogramowania kasynowego, koncern Microgaming, zapowiedział trzy sensacyjne premiery, które odbędą się praktycznie lada dzień. Niezaprzeczalnie marzec będzie należał do Mircogaming! Przygotujcie się na prawdziwą bombę: Pollet Party slot, Empereor of The Sea slot oraz The Heat is On slot. Zapowiada się naprawdę niesamowita zabawa!

Pollen Party slot

Pierwsza z trzech wymienionych gier to Pollen Party slot, która zdecydowanie zapewni graczom wielkie emocje. Ten wideoslot umożliwia zwycięstwo aż na siedemset dwadzieścia sposobów – taką liczbę nawet trudno pojąć! Wyobraźcie sobie taką ilość możliwości.

Pollen Party slot proponuje niekonwencjonalny design strony – plaster miodu. Tematem głównym gry będzie życie pszczół oraz ich kluczowa rola w funkcjonowaniu ekosystemu. Gra Pollen Party slot oferuje również dwie dynamiczne funkcje dodatkowe, które dadzą graczom naprawdę dużo radości. Dwa niezależne od siebie symbole Scatter mogą przynieść grającym nie tylko słodkie nagrody, ale także darmowe spiny oraz czarującą premię Babee.

Emperor of The Sea slot

Kolejna gra na liście Microgaming to Emperor of The Sea slot. Rozkład bębnów i rzędów w grze będzie dość nietypowy – zobaczymy bębnów i cztery rzędy symboli. Gracze mają do wyboru sporą ilość linii wygrywających; w zależności od preferencji będzie można ustawić 38, 68 lub 88 linii. Bynajmniej nie są to przypadkowe numery – w kulturze azjatyckiej mają one symboliczne znaczenie, a dokładniej szczęście i fortunę.

W trakcie rozgrywki na bębnach moją pojawić się symbole Stacked Wild, które zdecydowanie ułatwiają graczowi trafienie zwycięskiej kombinacji. W trakcie darmowych rund znaki Growing Wild  mogą zapełnić cały walec. Funkcja Rolling Reels rozpalają zwycięskie kombinacje niebieskimi wybuchami i likwidują znaki na bębnach, by móc zrobić miejsce na nowe symbole.

Gry Pollen Party slot oraz Emperor of The Sea slot będą dostępne dla graczy i operatorów od dnia 1 marca 2017 roku.

The Heat is On slot

Ostatnia z gier na liście Microgaming, The Heat is On slot, to pięciobębnowy, trójrzędowy wideoslot z czterdziestoma pięcioma liniami wygrywającymi. Główną bohaterką gry jest nieuchwytna włamywaczka Selina, która w towarzystwie swoich poszukuje rezerw banku złota. Na bębnach znajdziemy takie symbole jak helikoptery, samochody i motocykle.

[wstaw The Heat is On, The Heat is On 2]

The Heat is On slot jest dynamiczną grą, która oferuje graczom kilka ekstraopcji. Wśród symboli dodatkowych znajdziemy dwa rodzaje symboli Wild oraz znaki Scatter, które pozwalają zgarnąć do osiemdziesięciu darmowych obrotów!