Pierwszy omnikanałowy wideoslot Tiki Paradise od Playtech

Jeden z wiodących dostawców gier, systemów usług i oprogramowania kasynowego, firma Playtech, z dumą ogłosiła uruchomienie swojego nowego, spektakularnego wideoslota Tiki Paradise, który umożliwia graczom przeżycie niezapomnianych emocji podczas gry dzięki ulepszonym funkcjom dodatkowym i systemom premiowania, a także dzięki rozgrywce omnikanałowej.

Tiki Paradise slot został uruchomiony na wszystkich kanałach i urządzeniach. W wideoslocie Tiki Paradise zastosowano omnikanałowy sposób prowadzenia rozgrywki, co oznacza rozwinięty system nagród dla graczy, ulepszone funkcje dodatkowe, funkcjonalność oraz dostępność zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na komputerach stacjonarnych.

Tiki Paradise slot

Tiki Paradise slot jest pięciobębnowym, trójrzędowym wideoslotem z dziesięcioma liniami wygrywającymi. W grze zakręcimy symbolami stylizowanymi na rytualne maski ludów Polinezji; na bębnach zobaczymy więc żółtą (najwyżej punktowaną), czerwoną, zieloną i niebieską (najniżej punktowaną) maskę.

W Tiki Paradise slot zakręcimy również symbolami specjalnymi, które powodują uruchomienie opcji dodatkowych. Wśród tych znaków znajdziemy: Wild Nights – symbol, który pojawia się losowo na wybranym bębnie, umożliwia również uruchomienie trybu Win Shuffle; Free Games – ten symbol, zwany także symbolem scatter umożliwia zgarnięcie darmowych rund. Jeżeli znak Free Games pojawi się na 1., 3. Lub 5. bębnie, aktywowane zostają rundy za darmo. Ponadto w trakcie darmowych rund gracz ma możliwość wybrania trzech opcji dodatkowych, tj. wyższego mnożnika, opcji Stacked Wild (nakładające się na siebie symbole w bębnie), rozciąganie się symboli zwycięskich (na sąsiadujące walce).

W związku z uruchomieniem gry Tiki Paradise slot, firma Playtech ogłosiła promocję. Gracze online oraz gracze mobilni będą mogli w ciągu następnych 14 dni odblokować dwie dodatkowe funkcje gry, które aktywują się w trakcie darmowych rund.

Shimon Akad, prezes Playtech, skomentował premierę gry Tiki Paradise slot: „Jestem bardzo dumny z faktu premiery gry Tiki Paradise slot. Playtech wykazuje się wyjątkową innowacyjnością. Gra Tiki Paradise slot to pierwszy w historii firmy omnikanałowy wideostlot, który zajmie wyjątkowe miejsce w naszej platformie Playtech ONE.

Playtech ONE jest pierwszą platformą tego typu, która umożliwia graczom na korzystanie z rozbudowanego systemu nagród oraz funkcji darmowych rund, zarówno online, jak i automatach stacjonarnych. Playtech ONE pozwala na zastosowanie tego samego typu grafiki najwyższej jakości dla wszystkich urządzeń dedykowanych – maszyn wrzutowych, komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych”.