Scientific Games zdobył licencję na sloty z Jamesem Bondem

Scientific Games Corporation z dumą ogłosił uzyskanie umowy licencyjnej na franczyzę produktów o Jamesie Bondzie! Kontrakt obejmuje gry udostępniane w kasynach stacjonarnych, loterie oraz wideosloty. Dzięki umowie na wyłączność z EON Productions Limited, Danjaq, LLC oraz Metro-Goldwyn-Mayer Inc. firma Scientific Games uzyska wszystkie prawa do korzystania ze starych, jak i nowych produkcji filmowych o Jamesie Bondzie oraz wykorzystywania wizerunku Agenta 007.

Scientific Games może pochwalić się największym portfolio produktów oraz ogromną biblioteką gier, tak bardzo lubianych przez graczy na całym świecie. Koncern zapewnia, że zrobi wszystko, by w należyty sposób wprowadzić Jamesa Bonda na wirtualne kasynowe salony.

Dyrektor generalny koncernu Scientific Games, Kevin Sheehan, nie kryje radości z podpisania tak istotnego kontraktu: „Franczyza na Bonda była długo wyczekiwana w branży iGaming. Marka ta będzie ozdobą w naszym portfolio. James Bond jest synonimem akcji, emocji oraz technologii nowej generacji. Ze zniecierpliwieniem czekamy na wykorzystanie tej marki, która zapewne wprowadzi wiele innowacji w naszej spółce w nadchodzących latach”.

Członek zarządu spółki Scientific Games, Ronald O. Perelman, również zabrał głos w tej sprawie: „Od dłuższego czasu ogromnie ekscytujemy się tym kontraktem i jesteśmy zadowoleni, że Kevin Sheehan i jego zespół w Scientific Games był w stanie uzyskać wyłączne prawa licencyjne na markę James Bond”.

Oczekuje się, że Scientific Games zaprezentuje sloty o Jamesie Bondzie podczas targów Global Gaming Expo, które odbędą się na początku października tego roku w Las Vegas.

Co nieco o Scientific Games

Scientific Games Corporation jest wiodącym deweloperem produktów opartych na technologii, usługach i treści związanych z ogólnoświatowym rynkiem gamerskim i loteriami losowymi. W portfolio koncernu znajdują się automaty do gier oraz systemy gier, gry stolikowe, różnego rodzaju loterie, zakłady sportowe, programy lojalnościowe i nagród, a także inne interaktywne usługi. Obecnie firma powiększa swoje portfolio – koncern Scientific Games nabył gry stolikowe DEQ Systems.